Oomph!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wpdnij koniecznie na www.oomph-the-best.blog.onet.pl
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 REGULAMIN!!!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
JagO!dzianka

JagO!dzianka


Female Liczba postów : 636
Age : 31
Skąd : z Piekła - Sosnowieś zart
Registration date : 14/05/2008

REGULAMIN!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: REGULAMIN!!!   REGULAMIN!!! - Page 4 I_icon_minitime02.09.08 16:47

Haha no zebys wiedziala zart Smile
Ejj, ale zabije Go, bo dzisiaj pisalam ten test z angielskiego i centralnie siedze w ławce, pisze sobie test, albo raczej bezmyslnie mysle *hahaha* nad tym jak bardzo chce mi sie spac. To wzial moja reke i sam zakreslal odpowiedzi xD *bo jakby wygladał latajacy dlugopis w powietrzu?* zart

No, mam nadzieje ze nikt sie do mnie nie włamie.
Dziewczyna z mojej klasy ktorej imienia nie pamietam *jak kazdej xD* powiedziala ze ona nie gada z ludzmi starszymi 'od siebie' i ze w ogole nie zadaje sie ze starszymi ... i ze najstarszy z jakim gada ma chyba z 2..2 albo 24 lata xD
a ja taki... oops xD
God, bedzie ciezko xD


Boze ale mi sie tesknilo do muzyki O!
O.O pol dnia myslalam o Labiryncie a pol dnia spedzilam na ławce w stanie pól-snu.
Czemu wiecznie jestem zmęczona? ...
Powrót do góry Go down
Kate Goi

Kate Goi


Female Liczba postów : 1379
Registration date : 13/05/2008

REGULAMIN!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: REGULAMIN!!!   REGULAMIN!!! - Page 4 I_icon_minitime02.09.08 20:56

tez jestem wiecznie zmeczona...tym bardziej ze nie sypiam grr...i te problemy x/
Powrót do góry Go down
https://oomph.forumpolish.com
JagO!dzianka

JagO!dzianka


Female Liczba postów : 636
Age : 31
Skąd : z Piekła - Sosnowieś zart
Registration date : 14/05/2008

REGULAMIN!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: REGULAMIN!!!   REGULAMIN!!! - Page 4 I_icon_minitime03.09.08 22:19

Noo ja nie moge w nocy zasnac a jak juz zasne to mi sie snią jakies moje biologiczne matki, i w ogole *musze sie zapytac czy nie przyniosl mnie bocian czy cos*

... No ja tez mam problemy... od chyba tygodnia dreczy mni ze nie zdam w tej szkole matury ... chcoiaz mam na nia jeszcze 3 cholerne lata nauki... no i to ze powyzej 50% trzeba miec na kartkowkach zeby byl dop....! NIe jestem robotem helou, kiedy mam miec czas na zycie komputerowo-osobiste?
Ejj, ale mam glupie problemy ... *.* dobra juz ich nie mam Smile
Ale pozno... ide spac ... no dobra albo chociaz sie klade do lozka xD
Kto mi poczyta bajeczkę???
Nie, nie Dero, ktos inny. zart xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





REGULAMIN!!! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: REGULAMIN!!!   REGULAMIN!!! - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
REGULAMIN!!!
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oomph!-
Skocz do: